Series
Ratings
19
Orphan BlackRated ★ 0.5
YoungerRated ★ 0.5
The Big CRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
Community Season 3Rated ★ 0.5
Community Season 2Rated ★ 0.5
LostRated ★ 1.0
LostRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5
Tipping the VelvetRated ★ 0.5- Combat HospitalRated ★ 0.5
- 다큐프라임 - 위대한 바빌론Rated ★ 1.0
Community Season 1Rated ★ 1.0
LostRated ★ 0.5