Titles you rated
CarolRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0