Titles you rated
Old BoysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
SerenityRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0