Movies
Ratings
365- Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 2.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5- Sorrow Even Up in HeavenRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5