Movies
Ratings
434
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
BossRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0