Series
Ratings
41
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Atlanta Season 4Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0