Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
First Name: CarmenRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Bad EducationRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5