Movies
Ratings
102
The CounterfeitersRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0