Movies
Ratings
632
The King's WardenRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5