Movies
Ratings
962
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Heart EyesRated ★ 2.5
I'm Your ManRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5