Movies
Ratings
33
VenomRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0