Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0