Movies
Ratings
46
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Number OneRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0- We Grow UpRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Closing DynastyRated ★ 1.5- An Ordinary DayRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0