Movies
Ratings
15
Inside OutRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 5.0
Reign of AssassinsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Light of HopeRated ★ 5.0