Series
Ratings
36
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5