Movies
Ratings
1187
NazarinRated ★ 4.0
La CérémonieRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Belle de JourRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 3.5
SafeRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
What Ever Happened to Baby Jane?Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Woman Under the InfluenceRated ★ 4.5
The TenantRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Waiting for GuffmanRated ★ 3.5
The Firemen's BallRated ★ 3.5