Movies
Ratings
2496- The Way of the Househusband The MovieRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Mr. RightRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 4.5
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 2.5
Jason and the ArgonautsRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5
Goodbye Jerome!Rated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.0
Pillow TalkRated ★ 4.0