Titles you rated
Look Who's BackRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Sunny: Strong Mind Strong LoveRated ★ 3.5
Plan 75Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Tender BarRated ★ 3.5
The Magnificent NineRated ★ 4.0
Fragments of the Last WillRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.0