Movies
Ratings
305
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
DoodlebugRated ★ 3.5