Titles you rated
SullyRated ★ 4.5
Over the HedgeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Space JamRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 5.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.5
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 4.5
Red PlanetRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.5