Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
School 2017Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
DistortedRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0