Series
Ratings
19
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
YoungerRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
MaskRated ★ 2.5