Series
Ratings
12
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5