Movies
Ratings
445
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0