Series
Ratings
67
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
How to Become a TyrantRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0
SkinsRated ★ 4.5