Titles you rated
Ant-ManRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0