Titles you rated
Saint JudyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PielesRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5