Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.0
Happy HourRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 1.5
AftersunRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.0