Movies
Ratings
235
Lord of the FliesRated ★ 3.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5