Movies
Ratings
30
Batman BeginsRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0