Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- A WillRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0