Movies
Ratings
50
Once We Were UsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Choir of GodRated ★ 2.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
SoulRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5