Movies
Ratings
2024
New York, I Love YouRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
ContrabandRated ★ 3.0
World Trade CenterRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
Walking TallRated ★ 3.0
Analyze ThisRated ★ 3.0
Fire with FireRated ★ 3.0
The JackalRated ★ 3.0
Pain & GainRated ★ 4.0
BoogeymanRated ★ 1.0
Bloody BeachRated ★ 1.0
Lake PlacidRated ★ 2.0
Friday the 13th Part 2Rated ★ 3.0
The Island of Dr. MoreauRated ★ 1.0
The HauntingRated ★ 2.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 1.0
VampiresRated ★ 2.0
QuarantineRated ★ 2.0
The HitcherRated ★ 2.0