Movies
Ratings
19
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0