Movies
Ratings
178
KingmakerRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
RougeRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
And Yet, You Are So SweetRated ★ 1.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
My Broken MarikoRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
A Girl Named AnnRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 1.0
MommyRated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 5.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0