Movies
Ratings
335
MenRated ★ 3.0- Body PartsRated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5- The CollectionRated ★ 2.5
SmileRated ★ 3.0
1922Rated ★ 2.5- Whispering WaterRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Scream 6Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
HimRated ★ 4.0
Scream 4Rated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Scream 3Rated ★ 3.0
Scream 2Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5