Titles you rated
Kill Your DarlingsRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
HeroRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5