Movies
Ratings
142
The King's WardenRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0