Movies
Ratings
345
Certified CopyRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.5
To Die ForRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
PreyRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5