Series
Ratings
49- M&MRated ★ 2.5
- 어른 김장하Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 4.5
アホガールRated ★ 2.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 3.0
Big Mouth Season 1Rated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.0
Big Mouth Season 3Rated ★ 3.0
Big Mouth Season 2Rated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.0
Big Mouth Season 7Rated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 2.5
Nights with a CatRated ★ 2.0