Movies
Ratings
609
The King's WardenRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Our Souls at NightRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
ThunderbirdRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0