Movies
Ratings
609
The Classified FileRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0