Titles you rated
HamnetRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.5
Under the SunRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
ItRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 1.0