Movies
Ratings
533
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5