Series
Ratings
15
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0