Titles you rated
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
AirRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5