Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Instant SwampRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 3.0
Knife in the WaterRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 2.5
Dream ScenarioRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
Paradise MurderedRated ★ 1.0
PossessedRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0- There Is No Lid on the SeaRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 3.5
The Tiger and the SnowRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Side JobRated ★ 2.0