Movies
Ratings
182
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
PossessedRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
MoebiusRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 0.5
The ExorcistRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.5