Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 0.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0