Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0